Jak udělat holku pusou?

Pavel Kastner, Před 2372 dny
Odpovědi

Instrukce

 1. Nejlepší poloha: partnerka si lehne na postel a roztažené nohy spustí přes její okraj. Vy si klekněte na zem a pro lepší přístup si ji přitáhněte za boky.
 2. Když leží natažená na posteli, požádejte ji, aby skrčila kolena a položila si nohy na vaše ramena. Poštěváček tak máte přímo před sebou jako na stříbrném podnose.
 3. Líbejte ji po těle a postupujte shora. Nohy jí přitom držte těsně u sebe. Jazykem najděte poštěváček a chvíli si s ním pohrajte. Pak jí nohy roztáhněte a dopřejte jí plnohodnotný a kvalitní orální sex.
 4. Jestliže už máte námahou zdřevěnělý jazyk, pak místo lízání chvíli sajte, líbejte nebo si jazyk opřete o zuby.
 5. Broskvičku jí navlhčete, ale ne zase tolik, aby si připadala jako vlhký slimák. Taky byste neměl mít u úst pěnu. 
 6. Jestliže si při vyluzování brumenda na jejím klitorisu připadáte trapně, zesilte muziku, ale pokračujte v tom. Z vašich vibrací totiž zešílí rozkoší.
 7. Není nic horšího než ližba typu ‚honem do toho a rychle od toho’. Partnerka musí mít pocit, že máte nekonečně času a že jí to děláte s chutí a rád.
 8. Zkuste novou polohu: vy ležíte na zádech a partnerka si vám dřepne přímo nad hlavu. Pro lepší rovnováhu se může držet pelesti.
 9. Dbejte na to, abyste měl čisté a ostříhané nehty. 
 10. Jestliže jí jazykem stimulujete poštěváček a ona se svíjí rozkoší, občas jí  jemně vsuňte prst dovnitř.
 11. Vsuňte jí do mušličky jazyk. Pohybujte jím dovnitř a ven, a také jím uvnitř kružte.
 12. Nezapomeňte dělat něco s rukama. Vyvarujte se ale nešikovného šátrání. Hlaďte ji a něžně se jí dotýkejte.
 13. Nebojte se jí sát poštěváček. Jemně ho vcucněte mezi rty a pak ho nechte vyklouznout ven.
 14. Naštelujte si ji do polohy 69. Tím jí při orgasmu dopřejete perverzní a slastný pocit z vašeho penisu v puse!
 15. Jestli jste při tom ještě nikdy nezkoušeli použít lubrikant, zkuste to teď.
 16. Aby se nezačala nudit, použijte prst a potom jazyk. Opakujte.
 17. Za žádnou cenu se jí nepokoušejte tam dovnitř foukat. Ještě nebezpečnější je šlehačka ve spreji – kdyby vás náhodou napadlo použít ji tímhle způsobem.
 18. Při lízání ji uchopte rukama za zadek. Jednak vám to usnadní práci, jednak to je pro ni vzrušující. 
 19. Nezapomeňte se věnovat i jejím ňadrům.
 20. Líbejte také další citlivá místa. Polibek do kolenní jamky dovádí některé ženy k šílenství. (Jiné se ale mohou začít hihňat, a ještě vás kolenem kopnou do ksichtu.)
 21. Nijak se nevyjadřujte o svých chuťových dojmech. Jediná výjimka je říct, že vám to strašně moc chutná!
 22. Zkuste jí vsunout jazyk do té druhé dírky. Pokud jí to nebude příjemné, zarazí vás. Pokud jí to bude příjemné – hurá! Nemusíte tam nutně zasouvat celý jazyk po kořen, stačí jen hravě přejíždět a tu a tam vsunout špičku.
 23. Kreslete jí jazykem na klitoris písmena. Schválně, jestli pozná, že píšete: „Arbeit macht frei.”
 24. Vydávejte spokojené a uznalé zvuky, aby věděla, že i vy si to užíváte. Uvolní se a udělá se rychleji.
 25. Až ji rozrajcujete, najednou přestaňte s lízáním ‚tam’ a pro změnu jí začněte lízat vnitřní stranu stehen, boky a bříško. Přibližujte se k jejím ‚růžovým’ partiím, ale neuspokojujte ji tím, že byste se jí tam opravdu dotýkali. Po několika minutách tohoto ‚mučení’ vás bude prosit, abyste jí to zase začal dělat jazykem. A až nakonec začnete, bude křičet blahem.
 26. Neničte si záda a neshýbejte se nad ní. Záda by vás pak mohla bolet. Raději si klekněte, rukama ji chyťte za zadek a přitáhněte si ji k ústům. Je to technika pro pravé muže. Jí se to bude líbit a vy si budete připadat jako Tarzan.
 27. Až bude vrcholit, stiskněte jí palcem oblast mezi dírkami, tzv. hráz. Je to v podstatě takový zesilovač orgasmu.
 28. Nejdříve ji lízejte přes kalhotky. Potom – tedy pokud na to máte sílu – kalhotky rozervěte. Předem se ale raději ujistěte, jestli to není nějaký modýlek za dva tisíce.
 29. Až se spolu budete koupat – a pokud na to ve vaně budete mít dost místa – dělejte jí to pod vodou. Počítejte ale s tím, že žena nefunguje jako šnorchl, a proto se pořádně nadechněte.
 30. Podložte jí zadek zahřívací lahví s horkou vodou (ale ne zas moc horkou, aby se neopařila). Teplo je příjemné – uvolňuje tělo a zkvalitňuje orgasmus.

podívej se na porno, kde to kluk dělá holce pusou... to není myšleno špatně, ale tam máš fakt podrobný "návod" ... a jinak ať ti sama řekne, jak se jí to líbí 

Jaké chyby muži při lízání dělají?

 1. Jsou příliš hrr. Ženy mají rády něžnou předehru. Ta je správně naladí, než dojde na věc.
 2. Sají příliš silně. Žena není půllitr piva, tudíž neočekává, že ji muž vycucne na ex.
 3. Přestanou ve chvíli, kdy se partnerka dostává do varu. Každému páru, i takovému, který se k sobě sebelépe hodí, chvilku trvá, než se sehraje v různých oblastech života, sex nevyjímaje. Muž by proto měl naslouchat jejímu tělu a pokud si s ním ještě neví rady, klidně se zeptat, zda ještě chce a jak. Dnešní partnerky už jsou natolik poučené, že se nebojí dát najevo svůj názor a nebudou tiše ležet a trpět něco, co se jim nelíbí.
 4. Nechají toho v okamžiku, kdy partnerka dosáhne orgasmu. Zatímco muž je od přírody nastavený tak, že po milostném akce unavený usne, žena naopak očekává, že s ní bude partner sdílet chvíle doznívání krásného zážitku. Právě tyhle okamžiky podle žen sbližují a vytvářejí intimitu.