Jak vytáhnout adresy pomocí Yahoo! Messenger ?

Mark Borovsky, Před 2375 dny
Odpovědi

Yahoo! Messenger je instant messaging klient, který umožňuje uživatelům chatovat přes internet. Další funkce, které jsou podporovány Yahoo! Messenger, jsou video chat, hlasový chat a přenosy souborů. To může být nainstalován na obou operačních systémech Windows a Macintosh, stejně jako mnoho mobilních zařízení. To je zajištěno tím, Yahoo! a lze stáhnout přímo z internetových stránek společnosti. Vzhledem k tomu, služby Yahoo! jsou integrovány, můžete najít adresu kontaktu z Yahoo! kontaktů přímo přes komunikačním programu.

Instrukce

  1. Dvakrát klikněte na ikonu Yahoo! Messenger v systémové liště otevřete aplikaci. Případně, klepněte na tlačítko "Start", pak "Programy" a vyberte "Yahoo! Messenger" ze seznamu. Program Yahoo! Messenger se otevřou.
  2. Klikněte na tlačítko "Adresář" v okně zpráv. Zadejte jméno kontaktu, jehož adresu, kterou chcete vytáhnout do "Najít" pole pro vyhledávání. Vyberte jméno osoby, kterou hledáte ze seznamu. Zobrazí se podrobnosti kontaktu.
  3. Klikněte na tlačítko "Zobrazit / upravit kontaktní údaje", textový odkaz. Okno Kontaktní údaje se otevřou. Klepněte na příslušnou kartu získat adresy. Například, klikněte na záložku "práce" pro zobrazení pracovní adresy.