Jak změnit chatu název v Yahoo ?

Marta Zemek, Před 2375 dny
Odpovědi

Uživatelé Yahoo! mohou chatovat s ostatními uživateli po celém světě 24/7. Funkce Chat je k dispozici prostřednictvím Yahoo! Messenger. Pokud nechcete, aby ostatní věděli své skutečné Yahoo! ID nebo chcete-li změnit název chatu z jakéhokoli důvodu, můžete tak učinit vytvořením kopie. Vytvoření aliasu, nebo změnu svého názvu, poskytuje větší soukromí a bezpečnost, než chatování s Yahoo! ID. Můžete vytvořit až šest různých aliasů které mají být použity na chatu.

Instrukce

  1. Stáhnout a nainstalovat Yahoo! Messenger na počítači. Průvodce instalací vás provede programu set-up. Spusťte program po dokončení instalace.
  2. Klikněte na "Messenger" v horním menu a vyberte "Můj účet" Informace z drop-down menu. Okno prohlížeče se otevře zobrazení informací o svém účtu Yahoo!. Pokud budete vyzváni, zadejte své Yahoo! heslo.
  3. Klikněte na "Správa Yahoo! aliasů" v "Nastavení účtu" panelu.
  4. Klikněte na "Přidat alias" a zadejte jméno chatu, který chcete použít v uvedeném oboru. Klepnutím na tlačítko "Uložit" pro dokončení změny.
  5. Klepnutím na tlačítko "Zavřít" a vytáhněte aplikaci Yahoo! Messenger. Klikněte na "Messenger" a vyberte "Yahoo! Chat" z menu.
  6. Klikněte na tlačítko "Enter chatovací místnost jako" pole a vyberte alias, který jste vytvořili z drop-down menu. Vyberte si chatovací místnost a dvakrát klikněte na název vstoupit. Budete do místnosti pod názvem vybrané.