Jak přidat Gmail přátele do Yahoo Messenger?

Marta Zemek, Před 2375 dny
Odpovědi

Yahoo! Messenger umožňuje přidat kontakty z Gmailu do svého seznamu přátel v rámci programu, takže si můžete snadno zůstat v kontaktu se svými přáteli, členy rodiny, spolupracovníky a další kontakty. Funkce import Program je třeba pro zadání údaje o vaší Gmail účtu a poté vyberte, které kontakty, které chcete přidat do seznamu Yahoo! Messenger kontaktů. Máte také možnost pozvat některý z vašich Gmail kontaktů, které nemají existující účet Yahoo! Messenger pro registraci a přidejte se po připojení.

Instrukce

  1. Otevřete Yahoo! Messenger. Zadejte ID Yahoo! a heslo prázdná pole a klikněte na tlačítko "Přihlásit se" pro přihlášení.
  2. Klikněte na "Kontakty" v menu a vyberte možnost "Importovat kontakty."
  3. Klepněte na pole vedle "Yahoo! Mail / adresáře", pokud je automaticky zvoleným programem odstranit tuto volbu.
  4. Klepněte na pole vedle "Gmail / Googlemail" a uživatelské jméno a heslo k vašemu účtu Gmail.
  5. Klepněte na pole vedle zprávy oprávnění v dolní části okna, aby program mohl přenést své kontaktní údaje.
  6. Klikněte na "Pokračovat" a další okno, které se objeví se zobrazí všechny vaše kontakty z Gmailu v současné době pomocí Yahoo! Messenger.
  7. Vyberte kontakty z Gmailu, které chcete přidat. Zadejte jiné "volitelná zpráva", pokud dáváte přednost. Klikněte na "Pokračovat" a dalším okně se zobrazí všechny vaše kontakty služby Gmail, které dosud nemají účet Yahoo! Messenger.
  8. Vyberte některý ze zbývajících Gmail kontakty, které dosud nemají účet Yahoo! Messenger je pozvat na vytvořit účet a přidat jako přítele, pokud si budete přát. Klikněte na "Pokračovat" Po provedení výběru.
  9. Klikněte na tlačítko "Zavřít". Gmail přátelé se objeví ve vašem seznamu kontaktů poté, co přijmout vaše pozvání.