Jak nahrát Satelitní televize na Mac?

Pavel Kastner, Před 2395 dny
Odpovědi

Váš Mac počítač má k dispozici funkce, které vám umožní vychutnat satelitní zážitek ze sledování. Pevný disk space určí, kolik programování můžete ušetřit. Na pevném disku na standardní Mac můžete začít s pouhými 60 GB a jít tak vysoko, jak 2 TB, což je ekvivalent 30 filmů na 1000 filmů, resp. Stávající programový balíček máte u svého poskytovatele satelitní určuje, kolik obsahu lze nahrávat na vašem počítači Mac.

Instrukce

  1. Kupte si TV tuner pro počítače Mac. Například, EyeTV nabízí tuner, který kdysi připojené k počítači Mac, vám umožní přijímat digitální TV, analogové, kabel a signálů AM / FM (viz odkaz na webové stránky v části odkazy). Náklady na tuneru se liší v závislosti na věku vašeho počítače Mac.
  2. Připojte TV tuner do USB portu na vašem počítači Mac. Pokud si všimnete jakékoli problémy s připojením TV tuner, zkuste přejít k jinému portu USB. Ujistěte se, že váš Mac je zapojen do elektrické sítě, pokud používáte Macbook.
  3. Připojte satelitní koaxiální kabel do TV tuneru, který je připojen k počítači Mac.
  4. Instalace softwaru, který byl dodán s TV tunerem. Počítače se systémem Mac automaticky začne číst software nainstalovat DVD, a vyzve vás k postupujte podle zobrazených pokynů pro správnou instalaci softwaru.
  5. Klikněte na ikonu Apple v levé horní části obrazovky a vyberte možnost "Aktualizace softwaru", protože tam může být aktualizován software nebo plug-iny nutné, aby váš tuner správně spustit.
  6. Zjistěte, kolik paměti máte na svém počítači. Klikněte na ikonu pevného disku na hlavní obrazovce vašeho počítače Mac (obvykle nazývané "Macintosh HD"). Měli byste vidět množství dostupné paměti v dolní části obrazovky. Znalost množství paměti určí, kolik programování můžete zaznamenávat.
  7. Najděte si program, který chcete nahrát a stiskněte tlačítko "Record" možnost buď na interaktivní obrazovku, který je dodáván se softwarem nebo s dálkovým ovládáním (pokud jste si zakoupili TV tuner, který obsahuje dálkové ovládání, jako je například EyeTV).