Jak mohu svou dial up ke stažení rychleji?

Pavel Kastner, Před 2395 dny
Odpovědi

Se správnými nástroji a tipy, můžete si vytvořit svůj vytáčeného připojení ke stažení rychleji.

Instrukce

  1. Použijte správce stahování jako Flashget nebo Free Download Manager stahovat velké soubory na vašem dial-up připojení. Stáhněte si manažeři nabízejí lepší řízení šířky pásma, než webové prohlížeče, pokud jde o stahování souborů. Tyto programy nabízejí pozastavení, obnovení a plánování stažení na později.
  2. Upustit od používání programů pro sdílení souborů při stahování velkých souborů a programů. Za použití programu pro sdílení souborů během procesu stahování snižuje množství šířky pásma dostupné pro stažení, takže je mnohem pomalejší, než je obvyklé.
  3. Soubory ke stažení v době mimo špičku. Méně uživatelé mají tendenci být on-line během pozdní noci a brzy ráno, což má za následek větší šířku pásma k dispozici ke stažení. Můžete použít download manager naplánovat automatické stahování, když jste pryč od počítače, v těchto časech.
  4. Využívat připojení k Internetu akcelerace programu ISP. Tento program využívá kompresní technologii pro úpravu obrázků a dalších médií menší, takže to trvá méně šířku pásma ke stažení. Tyto urychlovače jsou obvykle nabízeny s modernizovanými balíčků služeb dial-up za malý měsíční poplatek.
  5. Použití programů Ladění sítě pro optimalizaci výkonu počítače v síti. Bezplatné nástroje, jako je TCP Optimizer a EasyMTU můžete upravit nastavení sítě v počítači uvolnit další pásma a dělat stahování rychlejší.
  6. Pravidelně defragmentaci pevného disku počítače. Proces defragmentace v podstatě reorganizuje soubory do řádných, sousedících regionech na vašem pevném disku, snížení čtení z disku krát / zápisu a zlepšení celkové výkonnosti. Počítače s silně fragmentovaný pevných disků může dojít k nižší výkon sítě.