Co je Agent.exe?

Věra Bliznakova, Před 2430 dny
Odpovědi

Agent.exe je soubor, který by neměl být rizikem pro počítače uživatele. Je to podobné jako aktualizační soubor Windows a pomáhá shromažďovat informace o aktualizacích softwaru, pokud uživatel je přístup k Internetu. Pokud se předpokládá, že tento soubor je způsobuje problémy, může být zakázán. V případě problému, udělat nějaký výzkum určit, které softwarový program, soubor je spojen s.

Význam

Agent.exe Soubor pomáhá počítač při připojení k internetu. Kontroluje aktualizace softwaru pro mnoho aplikací, které jsou nainstalovány na PC uživatele, jako je Corel Draw. Agent.exe může vykonávat stejnou funkci jako aktualizace systému Windows. To automaticky kontroluje aktualizace a upozorní uživatele na počítači, který je k dispozici aktualizace.

Funkce

Agent.exe pokusí o aktualizaci softwaru pokaždé Internet je přístupná. Je-li podezření, že agent.exe soubor je příčinou problému, dočasně zakázat program spojený s agent.exe souborem z přístupu k internetu. Volné programy, jako je například HighjackThis, může poskytnout kompletní záznam o tom, co programy nainstalované na vašem počítači se pokouší o přístup k Internetu pomocí agent.exe soubor a další podrobnosti. Program HighJackThis bude také kontrolovat podezřelé soubory a nestabilitě na vašem PC.

Rysy

Agent.exe soubor je větší pravděpodobnost, že bude umístěn ve složce InstallShield. Soubor pomáhá udržet vaše PC stabilní. To může také chránit počítač před útoky z internetu nebo ze škodlivých souborů, které se pokouší o přístup počítač neoprávněný. Soubor agent.exe lze zakázat přístup do správce úloh klepnutím na kombinaci kláves ctrl + alt + del, ale nedoporučuje se, že tento soubor bude zakázán.

Účinky

Agent.exe používá informace ze softwaru uživatele, pro které je kontrolu aktualizací operačního systému, jako je například verze a jazyk, aby se určilo, jaká aktualizace by byla vhodnou volbou. Výrobce softwaru by se nejprve nastavit výchozí nastavení pro soubor agent.exe. Nastavení by se stanovit, jak často se agent.exe kontroly aktualizací.

Mylné

To je někdy mylně, že agent.exe je virus. Je-li proces používá zvýšeně množství využití procesoru a je podezření, že soubor agent.exe může být na vině, vypnout pomocí Správce úloh, a zjistěte, zda problém přetrvává. Je to také dobrý krok k uzavření softwaru spojené s agent.exe, které mohou být příčinou využití CPU počítače zvýšit.