Jak odpověď na YouTube komentář, který již odpověděl?

Věra Bliznakova, Před 2466 dny
Odpovědi

YouTube má část v rámci svých videí umožňuje uživatelům psát komentáře a odpovídat na komentáře ostatních. Možná zjistíte, že poté, co jste zaslali odpověď na připomínky jiného uživatele, který jste měli víc, že ​​jste chtěl zahrnout do své odpovědi. Můžete odstranit původní odpovědi a předložit novou odpověď, nebo můžete psát další Odpovědět na komentář uživatele.

  1. Klepnutím na tlačítko "Přihlásit se" v pravém horním rohu obrazovky a zadejte své uživatelské jméno a heslo pro přihlášení do služby YouTube.
  2. Přejděte dolů k první odpovědi na komentář Chcete-li odstranit původní komentář. Vaše komentáře jsou zvýrazněny žlutě, aby bylo snadnější najít. Přejít na krok 5, pokud nechcete odstranit původní odpověď.
  3. Umístěním ukazatele myši nad svůj komentář a seznam možností se objeví na pravé straně Váš komentář.
  4. Klikněte na šipku vedle "Odpovědět" a potom klepněte na tlačítko "Odebrat" v drop-down menu odstranit svou odpověď.
  5. Najeďte kurzorem myši nad poznámku, kterou chcete odpovědět, a klikněte na tlačítko "Odpovědět". Textové pole se zobrazí s názvem osobě vyplnění v poli.
  6. Zadejte svou odpověď a klikněte na tlačítko "Odeslat" se podělit o své odpovědi. Vaše odpověď se objeví v sekci komentáře spolu s vaší první odpovědi, pokud jste jej odstranit.